+90 224 215 56 00

hakkımızda

Hakkımızda…

MA-ER, otomotiv sektörüne elektrik enstelasyonları konusunda prototip yapımından, projelendirme ve seri üretim dahil tüm safhaları gerçekleştirerek sektörün ileri gelen üreticilerine hizmet vermektedir.

MA-ER, otobüs, minibüs ve oto kliması üreticilerine elektrik ve elektronikle ilgili çeşitli yedek parça imalatları yapar. Bu yedek parçalar arasında elektrik projesi hazırlanması, tesisatın prototipinin hazırlanması, kablo grubu imalatı, terminal, konnektör, bağlantı elemanları, sigortalıklar, anfi, motorlu sıcak su vanaları, klima ve vanaları kontrol eden elektronik kontrol üniteleri vardır.

Atölyemizde elektromanyetik frenlerin (retarder) bozulan bobinleri yenileriyle değiştirilip cihazın komple bakımı yapılır. Retarder fren sisteminin ilk günkü gibi verimli ve güçlü çalışması sağlanır. Uzun yıllardır yüzlerce retardere yaptığımız bakımlar sayesinde kazandığımız tecrübe ile hem müşteri memnuniyetini sağlıyoruz hem de yurtdışına döviz akışını engelliyoruz.

k

UX Araştırması

Ürünlerimizde kullanıcı kolaylığı ön planda tutulur.

Mühendislik

Alanında uzman kadromuz size en iyi seçenekleri sunar.

Size Özel İmalat

Mevcut ürünlerimiz size uygun değilse üzülmeyin. Size uygun bir çözüm üretiriz.

1977 yılında kurulan firmamız, kurulduğu ilk günden bugüne Bursa otobüs karoseri imalatçılarına komple elektrik tesisatı üretip, montajını yapmaktadır. Mercedes başta olmak üzere diğer otobüs ve minibüs markalarının elektrik tesisatlarının üretiminde uzmanlaşmıştır.

ÜRÜNLERİMİZDEN BAZILARI

Aşağıda çok rağbet gören vana modellerimizi bulabilirsiniz.